دستگاه مونتاژ قطره چکان

به فرآیند مکانیکی که از درکنار هم قرار گرفتن بیش از یک قطعه که منجر به تولید یک محصول واحد جهت عملکردی مسقل خواهد شد مونتاژ گفته می شود. کاربرد اتوماسیون در تولید و صنایع به نام اتوماسیون صنعتی رایج می باشد.
در حقیقت ماشین های مونتاژ برای تولید سرعت بالای کالاهای انبوه و محصولات پیچیده و جایگزینی برای نیروی انسانی می باشد که امکان خطا و آلودگی در مونتاژ قطعات را به صفر یا حداقل می رساند.
دستگاه های مونتاژ فول اتوماتیک شرکت مکانیک نو جهت مونتاژ درب های قفل کودک ( چایلد پروف) با امکان سیل گذاری یا واشر گذاری داخل درب، مونتاژ پمپ غلیظ پاش مایع دستشویی، مونتاژ پمپ اسپری تریگر، مونتاژ درب مایع ظرفشویی در انواع دو و سه تکه، مونتاژ قطره چکان، مونتاژ درب شربت، مونتاژ درب و استاپر در صنایع دارویی، شوینده – بهداشتی و شیمیایی و … قابل عرضه به این صنایع می باشد.

از کنار هم قرار گرفتن 4 قطعه در کنار یکدیگر قطره چکان تشکیل می شود که شامل پیپت (از نوع پلاستیکی یا شیشه ای)-پمپ- سرپیچ (کپ) و کاور می باشد. و نیروی انسانی (اپراتور دستگاه) تنها وظیفه تغذیه قطعات را بر عهده دارد. سیستم های مونتاژ در این دستگاه ترکیبی از حرکت های مکانیکی Pick & place و سروموتور و بادامک می باشد

ظرفیت دستگاه 4000 عدد مونتاژ در ساعت می باشد.
مکانیزم سورترهای دستگاه به صورت ویبراتوری می باشد.
دستگاه دارای چهار سورتر می باشد.
کارکرد دستگاه اتوماتیک بوده و فقط تغذیه درب داخل مخزن توسط اپراتور صورت می گیرد.
تمامی حرکت های خطی و چرخشی دستگاه روی بلبرینگ و بوشبرینگ می باشد.
تنظیمات اپراتوری دستگاه در حین کار و از طریق پنل کنترل قابل انجام می باشد.
سیستم های مونتاژ ترکیبی از حرکت های مکانیکی Pick & place و سروموتور و بادامک می باشد.
ابعاد کلی دستگاه 280×240×240 سانتی متر می باشد.

پیمایش به بالا