دستگاه مونتاژ لوله خون گیری تحت خلا

دستگاه مونتاژ لوله خون گیری تحت خلا

به فرآیند مکانیکی که از درکنار هم قرار گرفتن بیش از یک قطعه که منجر به تولید یک محصول واحد جهت عملکردی مسقل خواهد شد مونتاژ گفته می شود. کاربرد اتوماسیون در تولید و صنایع به نام اتوماسیون صنعتی رایج می باشد.
در حقیقت ماشین های مونتاژ برای تولید سرعت بالای کالاهای انبوه و محصولات پیچیده و جایگزینی برای نیروی انسانی می باشد که امکان خطا و آلودگی در مونتاژ قطعات را به صفر یا حداقل می رساند.
دستگاه های مونتاژ فول اتوماتیک شرکت مکانیک نو جهت مونتاژ درب های قفل کودک ( چایلد پروف) با امکان سیل گذاری یا واشر گذاری داخل درب، مونتاژ پمپ غلیظ پاش مایع دستشویی، مونتاژ پمپ اسپری تریگر، مونتاژ درب مایع ظرفشویی در انواع دو و سه تکه، مونتاژ قطره چکان، مونتاژ درب شربت، مونتاژ درب و استاپر در صنایع دارویی، شوینده – بهداشتی و شیمیایی و … قابل عرضه به این صنایع می باشد.

لوله خون گیری تحت خلا؛ لوله آزمایشی شیشه‌ای یا پلاستیکی استریل با درپوش لاستیکی رنگی می باشد که مهر و موم خلاء در داخل لوله را ایجاد می‌کند و کشیدن حجم از پیش تعیین‌شده مایع را تسهیل می‌کند. در نتیجه این محصول از دو قطعه مجزا تشکیل شده است؛ مکانیزم مونتاژ در این دستگاه بصورت بادامکی و روتاری می باشد.

ظرفیت دستگاه 10000 عدد مونتاژ درب در ساعت می باشد.
مکانیزم سورتر دستگاه بصورت ویبراتور می باشد
کارکرد دستگاه اتوماتیک بوده و فقط تغذیه درب داخل مخزن سورترها توسط اپراتور صورت میگیرد.
دستگاه دارای دو سورتر ویبره ای یکی برای بدنه و دیگری برای قطعه داخلی می باشد.
مکانیزم مونتاژ دستگاه بصورت بادامکی و روتاری می باشد.
تمامی حرکت های خطی و چرخشی دستگاه روی بلبرینگ و بوش بیرینگ می باشد.
تنظیمات اپراتوری دستگاه در حین کار و از طریق پنل کنترل قابل انجام می باشد.
ابعاد کلی دستگاه 200×180×200 سانتی متر می باشد.

دیگر ماشین آلات مکانیک نو:

پیمایش به بالا